KESKKONNASÕBRALIKKUS.

Printimiseks kasutame keskkonnasõbralikku latekstehnoloogiat. Latekstehnoloogia on loonud palju uusi võimalusi siseruumide kujundamisel. Pea piirideta valik materjale tavapaberist, vinüülist, valguskasti kilest, kleepsust, lõuendist, kangast, tapeedist, polüpropüleenist, polüetüleenist ja kunstnahast vaid kinnitab selle prinditehnoloogia rolli loomingulise töö tiivustajana.

Latekstint on toodetud veebaasil ja ei lõhna ebameeldivalt ning ei erita mürgiseid aineid. Seetõttu võib lateksprinditud materjale kasutada kodus, haiglas, lasteaias, koolist jt. ühiskondlikes ruumides. Latekstehnoloogia keskkonnasõbralikkust kinnitavad sertifikaadid Greenguard Gold*, REACH**, CE*** jt.

* Greenguard Gold

Rangemate kriteeriumitega sertifikaat laste ja koolide jaoks, millega võetakse arvesse ohutegureid tundlike inimeste suhtes (nt. lapsed ja eakad). Sertifikaadi eesmärk on määratleda madala heitega materjalid, mis sobivad keskkondadesse nagu koolid ja tervishoiuasutused, kus eriti lapsed ning tundlikud täiskasvanud veedavad palju aega.

** REACH

Käsitleb keemiatoodete tootmist ja kasutamist ning nende võimalikku mõju inimese tervisele ja keskkonnale.

*** CE

CE-märgis kinnitab, et toode on vastavuses Euroopa Liidu (EL) tervise, ohutuse ja keskkonnakaitse direktiivide ning regulatsioonidega.

Rohkem infot: http://www8.hp.com/us/en/hp-information/environment/ecolabels.html